APPLE VACATIONS

Super Oferty Wakacyjne

mexico1-300.jpg
mexico2-300.jpg

Wakacje w

Meksyku

Poznaj starożytną kulturę Majów, zrelaksuj się na dziewiczych plażach, kupuj na lokalnym rynku lub w najsłynniejszych butikach na świecie. Odkryj wschodnie wybrzeże Meksyku, w którym znajduje się sześćdziesiąt mil obszarów wypoczynkowych na skraju krystalicznego Morza Karaibskiego. Zanurz się w luksusowym spa, zrelaksuj się na zacisznej piaszczystej plaży lub przetańcz całą noc na jednej ze słynnych dyskotek Cancun.

Stary świat Meksyk kusi od zachodniej granicy kraju, z jego słynnym poszarpanym wybrzeżem Pacyfiku i rozległymi plażami. Zachodni Meksyk znany jest z miast zachęcających do eksploracji, światowej klasy połowów dalekomorskich oraz doskonałych pól golfowych w ośrodkach wypoczynkowych Cabo San Lucas, Puerto Vallarta i Manzanillo.

Wakacje na

Karaibach

Nieskazitelne, białe plaże rozciągają się tak daleko, jak okiem sięgnąć. Lśniące lazurowe wody, pachnące tropikalne ogrody eksplodują olśniewającymi kolorami i obrazują idealne zachody słońca rozpalające niebo.

Są to wyspy Karaibów, gdzie marzenia o raju stają się błogą rzeczywistością. Zanurz się w luksusowym spa na zapierającym dech w piersiach Antigua. Ciesz się międzynarodową kuchnią w spektakularnej Arubie lub zanurz się w historii i kulturze Dominikany.

caribbean1-300.jpg
caribbean2-300.jpg
hawaii1-300.jpg
hawaii2-300.jpg

Wakacje na

Hawajach

Siedemdziesiąt milionów lat temu powstał ten raj zielonych dolin, szmaragdowych gór i oceanu tak błękitnego i głębokiego jak niebo. Potem pojawiły się błyszczące plaże, płynące wodospady, ogniste strumienie lawy i żywe ogrody naturalne. Od historii Oahu i podniecenia słynnej plaży Waikiki, po egzotyczne cuda natury Wielkiej Wyspy, odurzające zapachy i piękno Hawajów zostaną na zawsze osadzone w Twojej pamięci.

Wybierz Maui i rozkoszuj się najpiękniejszymi plażami na świecie lub golfem na najbardziej malowniczych polach. Zobacz wulkan o wschodzie słońca i oglądaj wieloryby z bliska. Prawdziwie wyjątkowy i spokojny wypoczynek.

Rewelacyjne ceny na wakacje marzeń

Wakacje z Apple Vacations